Paški Mališani
Get Adobe Flash player

Božić s Paškim mališanima

Na blagdan Sv. Lucije djeca našeg vrtića pripremili su Božićnu predstavu naziva Pričam ti priču u sklopu manifestacije Božić s Paškim mališanima. Zajedno sa svojim odgajateljicama potrudili su se i pripremili poklon svojim mamama, tatama, bakama i djedima kao  i svima koji su jučer odlučili doći u prostor našeg vrtića kako bi poslušali i pogledali našu božićnu priču. Uz polaznike dječjeg vrtića nastupili su i njihovi gosti članice plesne skupine Kissa i mlađi članovi Gradske glazbe Pag.  Kako je jučer bio blagdan Sv. Lucije predstavu je dodatno uljepšala sama Sv. Lucija koja je u pratnji svojih anđela došla nas posjetiti i uz pomoć Župnog ureda Pag nas darovat simboličnim poklonima. Slike s predstave pogledajte u našoj galeriji fotografija