Paški Mališani
Get Adobe Flash player

Tjedni jelovnik

 

U tjednu od 16.10. do 20.10. 2017. godine, na jelovniku je

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
ZAJUTRAK
TOPLI NAPITAK, KEKSI TOPLI NAPITAK, KEKSI TOPLI NAPITAK, KEKSI TOPLI NAPITAK, KEKSI TOPLI NAPITAK, KEKSI
DORUČAK PUREĆA ŠUNKA, SIR PICOK, KRUH, KAKAO/ČAJ ČOKOLADNE PAHULJICE, ABC SIRNI NAMAZ, KRUH, MLIJEKO/ČAJ RIBLJA PAŠTETA, MARGO, KRUH, BIJELA KAVA/ČAJ GRIZ, MARGO, KRUH, KAKAO/ČAJ LINO LADA, KUKURUZNE PAHULJICE, KRUH, MLIJEKO
VOĆE SEZONSKO SEZONSKO SEZONSKO SEZONSKO SEZONSKO
RUČAK MANEŠTRA OD MIJEŠANOG POVRĆA S MLJEVENIM MESOM, KRUH, SOK SEKELI GULAŠ, PIRE KRUMPIR, KRUH, SOK SLOŽENAC OD OSLIĆA I KRUMPIRA, KRUH, CEDEVITA PEČENA PILETINA, ĐUVEĐ, KRUH, VODA TJESTENINA SA SIROM I VRHNJEM, KRUH, SOK
UŽINA KEKSI, ČAJ PALAČINKE KOLAČ S VIŠNJAMA VOĆE JOGURT

napitakNAPOMENA !!!

Djeci jaslične skupine po potrebi krute namirnice i voće miksati.

KUHINJA ZADRŽAVA PRAVO PROMJENE JELOVNIKA