Paški Mališani

VAŽNE INFORMACIJE

• Formirane su odgojno-obrazovne skupine za ljeto (popis skupina je ovdje na oglasnoj ploči, kao i na internet stranicama vrtića). Navedeni popis djece odnosi se na srpanj (počevši od ponedjeljka, 3. srpnja 2017.), dok će se odgojiteljice u skupinama zbog korištenja godišnjih odmora izmjenjivati kroz cijelo ljeto (srpanj, kolovoz).
  • U ljetnom periodu sva će djeca boraviti na katu, raspoređena u 3 skupine, u sobama broj 3, 4 i 5, gdje su do sada boravile mlađa, mješovita i srednja skupina.
  • Molimo roditelje da obrate pozornost na dnevni ritam rada s djecom (na oglasnoj ploči i na internet stranicama) te da djecu dovode najkasnije do 9:00 sati, kad se vrtić zaključava. Ukoliko dođete kad je vrtić zaključan, molimo Vas da pozvonite i čekate da Vam se otvore vrata.
  • Roditeljski sastanak za sve roditelje, uključujući roditelje novoupisane djece za pedagošku godinu 2017./2018., održat će se 31. 8. 2017. godine. Pratite oglasnu ploču i Internet stranice za točno vrijeme održavanja sastanka.
  • Formiran je raspored održavanja inicijalnih razgovora s roditeljima novoupisane djece, također je objavljen ovdje na oglasnoj ploči, kao i na internet stranicama.