pexels photo 3661348

Poštovani roditelji,pripremili smo za Vas upute vezane uz novu pedagošku godinu, koja započinje u utorak, 1. rujna 2020. godine. Ovogodišnji početak našeg druženja i suradnje bit će nešto drugačiji radi situacije uzrokovane pandemijom koronavirusa.

vozilo2 1

Dječji vrtić Paški mališani, Pag za svoje potrebe od sada ima dostavno električno vozilo marke Renault Kangoo Z. E.

pexels photo 1712854

Poštovani roditelji,
Obavještavamo Vas da je odgojno-obrazovni rad kroz ljeto (srpanj i kolovoz) organiziran na način da su formirane tri mješovite skupine u matičnom objektu u Pagu i jedna mješovita skupina u područnom objektu u Povljani.

PAG predškolci sa diplomom

U petak, 26. 6. 2020. godine, starija skupina „Peružini“ u Pagu i djeca iz skupine „Pčelice“ u Povljani oprostila su se od vrtića druženjem i prigodnim programom koji su pripremile njihove odgojiteljice. Ukupno je 31 dijete provelo tako svoj zadnji vrtićki dan

djecji vrtic paski malisani pag

Za 2020./2021. pedagošku godinu u Dječji vrtić Paški mališani Pag upisuju se sva prijavljena djeca u dobi od jedne do šest godine starosti, prema zahtjevima korisnika, a koja su do 31.08.2020. godine napunila 1 godinu starosti.