sf

DANI KOLEKTIVNE SADNJE u Dječjem vrtiću Paški mališani, Pag u petak 25 listopada 2019.g.

Djeca i odgojiteljice Dječjeg vrtića Paški mališani Pag, za 25 listopada 2019 godine sa oduševljenjem će se odazvati Inicijativi „Dani kolektivne sadnje drveća“ koja se organizira i provodi na nacionalnoj, županijskoj i lokalnoj razini.
Upravo stoga polaznici vrtića svih odgojnih skupina sa svojim odgojiteljicama i roditeljima dana 25. listopada, dakle u petak u dvorištu vrtića u Pagu s početkom u 15:30 sati, te u dvorištu vrtića u

Povljani s početkom u 11.00 sati, održati će prigodni program i to:
- Djeca, polaznici starije skupine zajedno sa svojim odgojiteljicama sudjelovati će u sadnji drveća
- Djeca, polaznici starije i srednje skupine sa svojim odgojiteljicama pripremiti će prigodni program.
- Pozivamo roditelje djece jasličke i mlađe skupine da nam se pridruže u ovoj akciji.


Dani kolektivne sadnje drveća u Hrvatskoj pokrenuta je s idejom da svatko može zasaditi drvo i na taj način doprinijeti poboljšanju vlastite životne sredine, a ujedno i dati svoj doprinos borbi protiv klimatskih promjena.