PAG djeca vrtića

Pag- Interaktivni lutkarski kazališni mjuzikl „Produkcija Z“ iz Splita u srijedu su odigrali zanimljivu predstavu djeci u Dječjem vrtiću Paški mališani u Pagu.

Radi se o lutkarskom mjuziklu Složna obitelj u kojoj je djeci predstavljena obitelj, kao osnov i najvažnija cjelina njihovog odrastanja. Kroz priču se vješto provlače osnovne higijenske i prehrambene navike, a djeci vrtića na edukativan i zanimljiv način je je prezentirana vrijednost obitelji. Djeca vrtića su sa oduševljen sudjelovali u predstavi te pričali o načinu kako se ponašaju za ručkom, kako peru ruke i zube, i slično. Prema procjeni odgajateljica, djeca vrtića bila su oduševljena predstavom i načinom izvedbi zanimljivih lutaka.

paki-maliani-14
paki-maliani-13
paki-maliani-12
paki-maliani-11
paki-maliani-10
paki-maliani-8
paki-maliani-9
paki-maliani-7
paki-maliani-6
paki-maliani-5