DSCN0517

U Pagu je, na Trgu Petra Krešimira IV., 20. 12. održan božićni domjenak na kojem su sudjelovala djeca, odgojiteljice, tehničko i administrativno osoblje Dječjeg vrtića Paški mališani. U zabavnom programu na trgu sudjelovala su djeca srednje skupine „Boje“ i starije skupine „Peružini“ koja su recitirala, pjevala i plesala prigodne božićne pjesme. Djeci se pridružio Djed Mraz koji je zabavljao i uveseljavao djecu, ali i sve prisutne goste. Na kraju tog zabavnog dječjeg programa, paški mališani, odgojiteljice vrtića i Djeda Mraz svima na trgu uputili su puno lijepih želja za Božić i nadolazeće blagdane.

Dječji vrtić Paški mališani ustupio je i svoju kuhinju učenicima ugostiteljskog smjera Srednje škole Bartula Kašića u Pagu koji su zajedno sa svoji profesorima i kuharicama vrtića kuhali za domjenak u našeg gradu.

Autor teksta i foto Dječji vrtić Paški mališani, Pag

administrativno-Osobolje-vrtia