Paski malisani 02

Ovogodišnji 6 . Božićni malonogometni turnir bio je humanitarnog karaktera namijenjen Dječjem vrtiću Paški mališani.

Ovaj sportski turnir koji je održan u Sportskoj dvorani Osnovne škole Jurja Dalmatinca u Pagu, organizirao je NK Pag, u suradnji s Udrugom mladih karnevalista "KOS" iz Paga i Udrugom "Pulićeva dinastija" iz Povljane. Početak turnira sa pjesmom i plesom popratili su djeca vrtića sa odgojiteljicama, te se rado slikali sa nogometašima Paga.
Potom su uslijedile utakmice, a rezultati turnira su po osvojenim golovima:
1. Hajduk, Vlašići
2. Veterani NK Pag
3. "KOS" i "Pulićova dinastija"
Priznanje za Fair Play dobio je klub Mornar, Novalja, najbolji igrač je Jurica Sorić (Hajduk, Vlašići), najbolji strijelac je Frane Fatović (Hajduk, Vlašići) koji je dao 8 golova, a najbolji golman je Ivan Cindrić (Hajduk-Vlašići).
Nakon odigranih, članovi NK Pag su priloge za vrtić skupljali i na večernjim zabavama u baru "Porta Salina" , a cijeli ovaj lijep humanitarni sportski događaj u cijelosti je popratila Ljubica Fabijanić ravnateljica vrtića koja se u ime ustanove zahvalila svim nogometašima, sucima i organizatorima.

Autor teksta i foto Dječji vrtić Paški mališani, Pag

Paski-malisani-04
paski-malisani-03
Paski-malisani-02
DSCN0632
Paski-malisani-01