djecji vrtic paski malisani pag

SLIJEDOM ODLUKE STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE GRADA PAGA DJEČJI VRTIĆ PAŠKI MALIŠANI, PAG SE ZATVARA S DANOM 16. 3. 2020. GODINE DO DALJNJEGA. DJEČJI VRTIĆ IZNIMNO ORGANIZIRA ZBRINJAVANJE DJECE O KOJOJ SE NEMA TKO BRINUTI TIJEKOM RADNOG DANA (OBA RODITELJA ZAPOSLENA).

MOLE SE RODITELJI DA RADI PREVENCIJE ŠIRENJA ZARAZE PRILIKOM DOVOĐENJA I ODVOĐENJA DJECE POZVONE I PRIČEKAJU ODGOJITELJICE U VJETROBRANSKOM PROSTORU DA IM OTVORE VRATA I PREUZMU DIJETE. NA ULAZU ĆE SE NALAZITI DEZINFEKCIJSKO SREDSTVO TE SE MOLE SVI KOJI ULAZE U OBJEKT DA ISTO I KORISTE TE SE PRIDRŽAVAJU SVIH OSTALIH MJERA I NAPUTAKA OD STRANE NADLEŽNIH SLUŽBI KOJE SU POSTAVLJENE NA OGLASNOJ PLOČI VRTIĆA.

ZA DALJNJE INFORMACIJE MOLIMO VAS DA PRATITE INTERNET STRANICE VRTIĆA.

RAVNATELJICA
Ljubica Fabijanić