djecji vrtic paski malisani pag

Obavještavamo roditelje/skrbnike da je dana 27. 11. 2020. godine Stožer civilne zaštite grada Paga donio odluku o produljenju postojećih mjera donesenih u cilju suzbijanja širenja koronavirusa.

Cijela odluka nalazi se ispod ove obavijesti. Dječji vrtić stoga nastavlja s radom u objektu za djecu čija su oba roditelja zaposlena te nemaju druge opcije zbrinjavanja djeteta. Nastavlja se također i rad od kuće (objavljivanje aktivnosti na online-vrtic.com). Mjere su produljene do 7. 12. 2020. godine.
Usluge korištenja vrtića se u navedenom periodu dok je na snazi odluka Stožera neće naplaćivati. Zbog organizacije rada molimo Vas da nam, ukoliko ste u mogućnosti, odluku o dovođenju djeteta u vrtić najavite na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Za daljnje obavijesti pozivamo Vas da pratite web stranice vrtića. Nastavimo se pridržavati mjera i učinimo što možemo da zaštitimo sebe i svoje bližnje.

Dječji vrtić Paški mališani, Pag