Poštovani roditelji,

Obavještavamo vas da će Dječji vrtić Paški mališani, Pag zbog smanjenog broja djece i nedostatka radnog osoblja raditi na način da će se pojedine skupine spajati kroz određeni period (sljedeća 2 tjedna), odnosno do povratka osoblja. Planirani dolazak, ukoliko ste u mogućnosti, najavite na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., kako bismo imali uvid u broj djece, na temelju čega organiziramo rad ustanove. Područni objekt Povljana radi po redovitoj organizaciji rada.Ukoliko ste u Vi, Vaša djeca ili ostali ukućani nedavno bolovali od Covida-19 ili imali propisane mjere izolacije, molimo Vas da po povratku djeteta u vrtić isti dan donesete potvrdu liječnika/pedijatra da je dijete zdravo i da može pohađati dječji vrtić.

Molimo Vas za razumijevanje i strpljenje, kao i za pridržavanje nužnih epidemioloških mjera. Za daljnje obavijesti redovito pratite web stranice vrtića.

Dječji vrtić Paški mališani, Pag