hart 1147836 960 720

Naše prijatelje iz dječjeg vrtića Petrinjčica kroz ovu pedagošku godinu snašle su velike nevolje. Osim pandemije Corona virusa zadesio ih je i strašan potres…
Još prije toga, odgojiteljice i djeca započeli su projekt u kojem su sudjelovali i članovi obitelji djece na način da su im pričali priče…


Kako je zbog nastale situacije takav rad onemogućen odgojiteljice su se dosjetile i pozvale nas, prijatelje iz dječjeg vrtića Paški mališani, Pag. Rado smo se odazvali pozivu i uključili u projekt pod nazivom „U ritmu priče“.
Želimo se zahvaliti svim roditeljima naših skupina: Boje, Loptice, Zvjezdice i Tići koji su prihvatili ponuđenu inicijativu da darujemo slikovnice našim prijateljima iz dječjeg vrtića Petrinjčica po principu DIJETE – DJETETU. Tako smo znali koje dijete šalje slikovnicu kojem prijatelju. Svaka slikovnica imala je i osobnu posvetu i crtež. Odgojiteljica Maja pobrinula se da slikovnice stignu na odredište, a u nastavku priče očekujemo nova prijateljstva iz koje će se razvijati i dalje neke nove dobre i lijepe priče...

Screenshot 2

Screenshot 3

Screenshot 4