pexels photo 235554

Kao što Vam je već poznato, na temelju uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja rad Dječjeg vrtića Paški mališani, Pag, organiziran je na drugačiji način.

Nakon perioda od prva dva tjedna takve organizacije rada koji je započeo 11. 5. 2020. godine, imate ponovno mogućnost prijaviti svoje dijete za pohađanje vrtića od ponedjeljka, 25. svibnja 2020. godine, i tako svakih 14 dana računajući vikende (ponovno 8. 6. 2020. itd.). Molimo Vas da se, ukoliko želite dovesti dijete u vrtić, prethodno javite na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. kako bismo na vrijeme mogli organizirati rad s novim sastavom djece i poslati Vam sve potrebne upute. Također, obavezni ste, ukoliko dovodite dijete, dostaviti liječničku potvrdu da je dijete zdravo i može pohađati vrtić.

Dječji vrtić Paški mališani, Pag